Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Galimybė įsteigti Hemodializės skyrių atsirado tik įsigijus keturis „HD Secura“ ir vieną naują hemodializės aparatą „Dialog“. „HD Secura“ hemodializės aparatai gauti dovanų iš Vokietijos Halės miesto ligoninės, nors ir nėra nauji, tačiau dar labai geri, išnaudoję vos vieną ketvirtadalį savo pajėgumo. Be to, Visagino ligoninėje sumontuoti ir nauji, atitinkantys tarptautinius reikalavimus, vandens valymo įrenginiai, kuriuos padėjo įsigyti Ignalinos atominė elektrinė. Tai turi didelę reikšmę dializės procedūrų kokybei.

  

Skyriaus vedėjas atsakingam darbui buvo ruošiamas profesoriaus Balio Dainio vadovaujamoje Vilniaus universiteto Nefrourologijos klinikoje. Be vedėjo čia dirba dar du kvalifikuoti gydytojai anesteziologai reanimatologai. Vieną kartą per mėnesį Hemodializės skyriaus ligonius bei pacientus, kuriems reikalinga nefrologo konsultacija, konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos gydytojai nefrologai iš Vilniaus universiteto ligoninės „Santariškių klinikos“.
Hemodializės skyriuje veikia šeši hemodializės aparatai, yra vienas atsarginis aparatas. Hemodializei naudojami „HD secura“, naujos kartos kompiuterizuoti „Dialog“ ir „Fresenius 408H“ aparatai leidžia labai tiksliai nustatyti ir kontroliuoti ultrafiltraciją, Natrio profilį, dializato greitį ir daugelį kitų parametrų. Šiais aparatais galima atlikti tiek acetatinę, tiek ir bikarbonatinę dializes. Tačiau Visagino ligoninės Hemodializės skyriuje atliekamos geresnės kokybės bikarbonatinės dializės.
Yra visos galimybės Hemodializės skyriuje teikti šios rūšies pagalbą bent pusei Utenos apskrityje gyvenančių ligonių, kuriems patogiau atvykti į Visaginą.
Per metus Visagino ligoninės Hemodializės skyriuje atliekama virš 1000 hemodializės procedūrų.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus