Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Skyriaus atsakingi asmenys

Vassim Valid AjAj

l.e.p. skyriaus vedėjas

Inga Brazovskienė

L.e.p. vyr.slaugytoja

PRIĖMIMO SKUBIOSIOS PAGALBOS SKYRIUS

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius aptarnauja pacientus ištisą parą. Informacija pasiteiravimui telefonu: (8 386) 74643. 

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius Visagino ligoninėje įsikūręs pirmame aukšte. Skyrius veikia nuo 1989 metų.

Šiame skyriuje aptarnaujami pacientai, kuriems reikalinga skubi pagalba bei vykdoma pacientų hospitalizacija. Per metus hospitalizuojama apie 5 tūkstančiai ligonių ir 5,5 tūkstančiams pacientų suteikiama būtinoji pagalba.

Pirmąją medicinos pagalbą vadovaudamosi nurodytomis funkcijomis ir kompetencija nedelsiant suteikia bei gydytojų konsultacijas organizuoja Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojos.

Skyriuje atliekamos įvairios procedūros, pirminis žaizdų sutvarkymas, dedamos langetės.

  

Esant neaiškiai paciento diagnozei priėmimo skyriuje atliekama:

klinikiniai tyrimai;
biocheminiai tyrimai;
rentgenogramos;
elektrokardiogramos;
echoskopijos;
fibrogastroskopijos;

Gydytojo chirurgo bei apžiūros-tvarstomasis kabinetai Priėmimo skubiosios pagalbos skyriuje.

  

Priėmimo skubiosios pagalbos skyriaus skubiosios (neatidėliojamos) pagalbos palata.

  

Stebėjimo paslauga teikiama:

Jeigu po paciento apžiūros Priėmimo skubiosios pagalbos skyriuje dar negalima tiksliai įvertinti paciento sveikatos būklės, tai pat jei paciento sveikatai ar gyvybei galėtų kilti pavojus išleidus iš ligoninės po to, kai Priėmimo skubiosios pagalbos skyriuje buvo suteikta reikiama pagalba.

Jeigu tyrimams ir tam tikriems gydymo veiksmams atlikti prireikė nuo 4 iki 24 val., pacientui turi būti teikiama stebėjimo paslauga. Ji turi būti teikiama ir tuo atveju, jei neįmanoma užtikrinti saugaus paciento transportavimo, po to, kai jam buvo suteikta būtinoji pagalba.

 

Skyriaus otorinolaringologiniame kabinete yra šiuolaikinė darbo vieta, kurioje atliekamos įvairios diagnostikos ir gydymo procedūros. Ištiriame pacientus pasinaudodami moderniu kompiuterinės audiometrijos metodu, kuris padeda diagnozuoti kurtumą.

Oftalmologiniame kabinete taip pat yra šiuolaikinė kompiuterizuota aparatūra. Ja galima pamatuoti akispūdį, nustatyti regėjimo aštrumą, ištirti akių refrakciją, pamatuoti akiplotį.

Dermatovenerologiniame kabinete atliekama dermoskopija - apgamų ir odos vėžio ištyrimas. Taip pat diagnozuojame ir gydome lytiniu keliu plintančias ligas, gydome karpas bei papilomas. Atliekami alerginiai odos testai, imami odos pasėliai lėtinių infekcijų diagnostikai.

Akušerio - ginekologo kabinete nėščiosioms ir moterims, turinčioms ginekologinių susirgimų, atliekame echoskopinius tyrimus ir videokolposkopiją.

Pacientus galime konsultuoti ir diagnostikos, radiologijos skyriuose, atlikti jiems tyrimus klinikinėje laboratorijoje.

Čia atliekamos šios konsultacijos:

neurologo;
vaikų neurologo;
oftalmologo;
dermatovenerologo;
endokrinologo;
otorinolaringologo;
akušerio - ginekologo;
chirurgo;
terapeuto;
kardiologo;
urologo;
ortopedo - traumatologo;

Konsultaciniame skyriuje kompiuterizuotais naujais prietaisais galima išsitirti regėjimo ir klausos sutrikimus. Gydytojai gali nusiųsti išsitirti skrandį ir dvylikapirštę žarną videofibrogastroskopu. Skydliaukę, širdį, pilvo ir dubens organus, smegenų, rankų ir kojų kraujotaką - echoskopu. Taip pat yra unikali galimybė kompiuterizuotais metodais sekti ligonio arterinį kraujo spaudimą visą parą ir rašyti elektrokardiogramą visą parą ligoniui esant namuose.

Apie būtinybę panaudoti šiuos tyrimo metodus sprendžia ligonį konsultuojantis gydytojas.

Skyriuje specialistai dirba darbo dienomis nuo 8.00 iki 18.00 valandos. Telefonas pasiteiravimui: (8 386) 73001.

  

  

  

 

Kardiologo konsultacijos
Konsultacijų skyriuje dirba gydytojas kardiologas. Jo kabinetas yra II-ame aukšte. Pagal Rytų Lietuvos kardiologijos programą, finansuojamą Europos Sąjungos, čia įrengta šiuolaikinė diagnostikos aparatūra.
Kardiologo konsultacijų metu atliekamos, registruojamos ir analizuojamos elektrokardiogramos; fiksuojamos elektrokardiogramos Holterio aparatu, atliekami echokardiografijos, ultragarsiniai tyrimai, širdies funkciniai krūvio mėginiai (veloergometrija).

  

Atliekami tyrimai leidžia parinkti medikamentinį gydymą ligoniams su įgytomis ar įgimtomis širdies ydomis, koronarine širdies liga, ritmo ir laidumo sutrikimais, išemine širdies liga, širdies nepakankamumu, arterine hipertenzija ir kitomis širdies ligomis.
Kardiologas atlieka profilaktinius patikrinimus, konsultuoja ir gydo širdies ligas, įvertina miokardo infarkto riziką, stebi pacientus po intervencinių procedūrų ir širdies chirurginių operacijų.
Kardiologijos tyrimai ir konsultacijos ligoninėje besigydantiems bei ambulatoriniams pacientams atliekamos darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus