Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt
Misija:
„Mes esame tam, kad norėtumėte kreiptis į mus ir greitai pasveiktumėte“.
VERTYBĖS:
„Kompetencija, Atsakomybė, Dėmesys, Pagarba, Sąžiningumas, Rezultatas“.
VIZIJA:
„Patikimiausia ligoninė Jums“.

Slauga - mūsų dėmesys ir šiluma 

Kai tampa sunku pasirūpinti savimi ar savo artimuoju, kviečiame kreiptis į VšĮ Visagino ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus profesionalus.

VšĮ Visagino ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje laukiami įvairaus amžiaus ir būklių pacientai iš visos Lietuvos ir užsienio. Visiems atvykusiems visą parą 7 dienas per savaitę teikiamos paslaugos, kurios apima gydymo, slaugos, kitas sveikatos būklės palaikymo priemones. Paslaugos teikiamos, siekiant išsaugoti individualų fizinį aktyvumą ir pagal galimybes palaikyti organizmo funkcinį pajėgumą. Palaikomasis gydymas ir slauga teikiami sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems bei kitiems pacientams, kai yra aiški ligos diagnozė ir nereikalingas aktyvus gydymas bei dėl sveikatos būklės negali būti taikoma tik medicininė reabilitacija.

Matant didėjantį paslaugų poreikį, ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje įsteigta 70 lovų. Skyriuje dirbantys medicinos darbuotojai užtikrina tinkamiausią gydymą pacientui, o esant reikalui – koreguoja jį pagal paciento poreikius. Skyriuje pacientų būklę slaugytojai ir gydytojai stebi tiek dieną, tiek nakties metu. Skyriaus komandą sudaro medicinos ir vidaus ligų gydytojai, psichiatras, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai, kineziterapeutas, masažuotojas, socialinis darbuotojas ir  medicinos psichologas  – visi specialistai pasirengę užtikrinti  pacientų poreikius.

Palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų teikimo tvarka:

Ligoninėje palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos teikiamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2012 m. gegužės 4 d. įsakymu Nr. V-393 „Dėl palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos teikimo reikalavimų ir šios paslaugos apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ (aktuali redakcija). Pacientai į skyrių hospitalizuojami, kai yra nustatyta galutinė diagnozė ir nereikia tirti papildomai, bei jų sveikatos būklė atitinka šias sąlygas: asmenys, kurie negali savimi pasirūpinti ir kuriems reikalinga nuolatinė sveikatos priežiūros specialistų priežiūra, užtikrinant pagrindinius fiziologinius poreikius (valgymas, asmens higiena, šlapinimosi ir tuštinimosi funkcijos ir kt.) ir (ar) simptominį gydymą bei slaugą, kai nepakanka ambulatorinių slaugos paslaugų namuose.

Prie tokių asmenų priskiriami:

  • asmenys, kurie buityje yra priklausomi nuo kito asmens (reikalinga pagalba valgant, rūpinantis asmens higiena, rengiantis, judant);
  • asmenys, kurių sutrikusi minčių raiška ir orientacija aplinkoje;
  • nevaikštantys asmenys, kurie yra nepaslankūs lovoje (be kito asmens pagalbos nesugeba atsisėsti, persėsti iš lovos ant WC kėdės, apsiversti nuo vieno šono ant kito);
  • asmenys, kuriems yra nustatytos būklės, susijusios su priklausomybe nuo slaugančio asmens (ligos kodai pagal TLK-10-AM: Z74.1 – Z74.9) arba nejudrumas (ligos kodas pagal TLK-10-AM – R26.3).
  • Visagino ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje paslaugos teikiamos ir tiems pacientams, kuriems reikalinga invazinė ar neinvazinė plaučių ventiliacija, skirtas zondinis maitinimas, reikalingi nuskausminamieji, inkstų nepakankamumu ar onkologinėmis ligomis sergantiesiems pacientams, taip pat paslaugos teikiamos ir pacientams, kuriems reikalingas specialus gydymas, pavyzdžiui, hemodializės Atsiradus poreikiui, pablogėjus Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje esančio paciento būklei ir reikalingam detalesniam ištyrimui – pacientas perkeliamas į pačioje įstaigoje veikiančius aktyvaus gydymo skyrius, kuriuose daugiaprofilinė specialistų komanda pasirūpina reikalingu gydymu. Įstaigoje pacientams suteikiamos aukščiausio lygio sveikatos priežiūros paslaugos. Sudaromos Jums patogios ligonių lankymo sąlygos, galimas pacientų atvežimas į skyrių ligoninės automobiliu.

Siuntimą gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugą išduoda šeimos arba gydantis gydytojas asmenims, kurių sveikatos būklė atitinka aukščiau nurodytas sąlygas. Siųsdamas pacientą gauti palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugas gydantis gydytojas turi išrašyti jam reikalingus kompensuojamuosius  vaistinius preparatus.

Asmenys, norintys pasinaudoti slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugomis turi kreiptis į šeimos gydytoją, o ligoninės stacionare besigydančius pacientus į skyrių nukreipia gydantis gydytojas. Nemokamas gydymas ir slauga teikiama 120 dienų per metus pacientui,apsidraudusiam privalomuoju sveikatos draudimu, taip pat galimas ir mokamas neapdraustų ar     išnaudojusių 120 dienas, pacientų gydymas. Lovadienio kaina VšĮ Visagino ligoninės skyriuje mažiausia apskrityje.

Atvykdami pacientai privalo turėti šeimos gydytojo ar stacionaro gydytojo, iš kitų ligoninių, ar konsultacinės poliklinikos gydytojo specialisto siuntimą (forma Nr. 027a), asmens tapatybės dokumentą, pensininko ar invalidumo pažymėjimą. Pacientai stacionarizuojami darbo dienomis nuo 8:00 iki 12:00 val.

Norinčius gydytis VšĮ Visagino ligoninėje ir gauti informaciją apie paguldymą į Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių asmenis, kviečiame kreiptis į skyriaus vyresniąją slaugytoją darbo dienomis nuo 8:00 iki 15:00 val. telefonu +370 628 83227, mes suteiksime Jums detalesnę informaciją apie paslaugas ir padėsime išspręsti iškilusius klausimus.

VšĮ Visagino ligoninės administracija

  

  

 

 

 

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Apie slapukus