Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai, 2017 metais skirkite savo 2 procentus pajamų mokesčio VšĮ Visagino ligoninei!

Kviečiame Jus nebūti abejingais ir prisidėti prie ligoninės ir jos pacientų gerovės kūrimo, paremiant ligoninę iki 2 proc. pajamų mokesčio dalimi. Taip Jūs prisidėsite prie ligoninės ir gydymo sąlygų gerinimo.
Prašymus galima teikti iki 2017 m. gegužės 1 d., kuriuos vėliau galima tikslinti iki tų pačių metų rugpjūčio 20 d., pateikiant kitą tinkamai užpildytą prašymą.
Svetainėje http://deklaravimas.vmi.lt Jums tereikia užpildyti prašymą FRO512 versija 03, kad 2 procentai nuo Jūsų uždirbtų pajamų mokesčio būtų skirti Visagino ligoninei (pavyzdys pridedamas). Dėkojame.