Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643

Konsultacijų skyriaus registratūra d.d. tel. (8 386) 73001,
(iš. registracija d.d. 8.00-16.00) mob. 8 656 22225

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt

Atsakingas skyriuje asmuo

Liudmila Nol
Gydytoja

Šiuo metu akušerijos paslaugos  skyriuje laikinai sustabdytos. Yra teikiamos ginekologijos paslaugos.

Akušerijos ginekologijos skyrius veikia atnaujintas už Pasaulio banko pinigus. Skyriui atnaujinti Pasaulio bankas, Sveikatos apsaugos ministerija, Visagino savivaldybė skyrė daugiau kaip 435000 eurų. Vien tik šiuolaikiškai įrangai atnaujinti buvo skirta 72 tūkst. eurų, už kuriuos buvo nupirkti kardiomonitoriai (aparatai vaisiaus būklei ir gimdymo veiklai vertinti), naujos funkcinės gimdymo lovos, kiuvezai neišnešiotiems naujagimiams ir kita įranga.

Akušerijos ginekologijos skyrius yra sudarytas iš šių poskyrių:

  • Aktyvaus gydymo (17 lovų)
  • Veikia dienos stacionaras

Akušerijos ginekologijos skyriuje veikia dienos stacionaro palata, kurioje dienos metu yra suteikiamos paslaugos.

Šiuo metu Akušerijos ginekologijos skyriuje yra įrengtos dvi gimdyklos su atskiromis dušo kabinomis, tualetais, vonia ir kitais patogumais, teikiančiais komfortą gimdančiai moteriai.
Gimdymo metu, pageidaujant gimdyvei, gali dalyvauti jos vyras ar kiti artimieji. Jų patogumui yra įrengtas puikus, atskiras poilsio kambarys su TV. Pogimdyvinės palatos – vienvietės arba dvivietės. Jose yra tualetas, dušas, šaldytuvas, TV, mikrobangų krosnelė. Pagimdžiusiajai sudarytos visos sąlygos pailsėti, maitinti naujagimį, pajusti namų aplinką ir personalo rūpestį bei dėmesį.

  

  

  

Akušerijos skyrius yra moderniai renovuotas, erdvios ir jaukios palatos gimdyvėms, kuriose yra dušai, tualetai, TV, šaldytuvai, 2013 metais iš Šveicarijos paramos fondo gauta nauja diagnostikos ir gydymo aparatūra: ultragarsinis aparatas, kardiotokografai; monitoriai naujagimiams, otoakustinis prietaisas, perfuzoriai, sistema kvėpavimo palaikymui, perfuzorius).

Yra Ginekologijos skyrius, kuriame gydomos ir operuojamos pacientės su įvairiomis ginekologinėmis ligomis, taip pat teikiamos dienos stacionaro paslaugos.

Chirurginių, ginekologinių ligonių paslaugoms - nauja laparoskopinė įranga. Jos pagalba atliekamos operacijos, kurių metu nereikia ilgu pjūviu atverti pilvo sienelės. Todėl ligonis greičiau pasveiksta, žymiai lengvesnis ir trumpesnis pooperacinis periodas.

Visagino ligoninėje dviem laparoskopais “Olympus” ir “Contek” atliekamos tulžies pūslės pašalinimo operacijos. Operuojamos išvaržos, atliekamos laparoskopu ir apendektomijos, ginekologinės operacijos: kiaušidžių cistų pašalinimas, operacijos, esant negimdiniam nėštumui ir kitos. Esant didžiųjų    sąnarių ligoms, traumoms, gydytojai traumatologai artroskopu “Olympus” (neatveriant plačiu pjūviu  sąnario ertmės) laidinėje nejautroje atlieka įvairias sąnarių operacijas. Po jų ligoniai greičiau pasveiksta, mažesnis infekcijų pavojus, greitesnis darbingumo atstatymas.

 Skyriuje veikia šiuolaikinė švaraus gryno oro tiekimo sistema. Oras, patenkantis į gimdyklas, pereina per specialius antibakterinius filtrus. Todėl skyriuje nepasitaiko infekcijos atvejų, garantuojamas saugus pogimdyvinis laikotarpis.

Esant komplikuotam gimdymui ar kitai akušerinei patologijai, ištisą parą teikiama skubi medicininė pagalba ir atliekamos Cezario pjūvio operacijos ar kitos intervencijos. Gimdyvėms pasirengę padėti ištisą parą budintys gydytojai akušeriai ginekologai, anesteziologai, neonatologai, operacinės personalas.

Akušerijos ginekologijos skyriuje atliekamos visos pagrindinės operacijos: gimdos, kiaušidžių pašalinimo. Esant šlapimo nelaikymui, gimdos pašalinimo operacijos per makštį, kada visai nereikia pjauti pilvo sienelės. Skyriuje atliekamos ir laparaskopinės operacijos. Tai šiuolaikiškos, efektyvios, mažai pacientes žalojančios operacijos. Jau po 3-4 dienų moterys išrašomos į namus.

Kviečiame atvykti į Akušerijos ginekologijos skyrių esant nėštumo patologijai, gimdymui ar ginekologiniams susirgimams.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.