Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
 Kontaktai: Administracija tel. (8 386) 75289
 El.paštas  info@visaginoligonine.lt
 Priėmimo skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643
 Konsultacijų skyriaus registratūra tel. (8 386) 73001

VšĮ Visagino ligoninė

2018-01-18

Reiškiu nuoširdžią padėką gydytojui Sergijui Kulikovui už sąžiningą ir aukštos kvalifikacijos darbą.

Pacientė M.

2018-01-12

Gydytojo Arvydo Juršėno dėka, aš judu savarankiškai, o ne neįgaliojo vežimėlyje. Gydytojas, išanalizavęs mano dokumentus, privertė atlikti tomografinį tyrimą, susiskambino su pažįstamais kolegomis Vilniuje ir  ištyrė mano stuburą. Dabar aš nejaučiu skausmų ir galiu laisvai vaikščioti.

Jis išgydė mane ir nepaėmė nei vieno cento. Mano manymu, jis gydytojas iš pašaukimo, su charakteriu.

A. Juršėnas turi sukaupęs ilgalaikę patirtį.

Siekiant nesavanaudiškai padėti žmonėms, aš absoliučiai ir visiškai palaikau A. Juršėną, kadangi jis, be abejo, labai atsakingas žmogus, profesionalas ir gydytojas iš pašaukimo.

Jis negali sau leisti nepagarbaus elgesio. Kiekvienas save gerbiantis žmogus neleis jam vadovauti ir nepagarbiai su juo elgtis.

Toks gydytojas labai reikalingas Visagino ligoninei, aš anksčiau nesutikai jam lygių kvalifikacijos atžvilgiu specialistų.

Pagarbiai,

D.  N.

2017-12-15

Vidaus skyriui

Mėnesį vaikščiojau gydytis į Visagino ligoninės Terapinį skyrių. Reiškiu padėką už gerai organizuotą ir savalaikę pagalbą vedėjui J. Nurovui, slaugytojai V. Vetluginai, nuoširdžią padėką gydantiems gydytojams S. Kupalovui, B. Mekler. Dėkoju visam skyriaus personalui už jautrų ir sumanų aptarnavimą.
Jums visiems linkiu kuo didžiausios sėkmės.

Su pagarba visam Terapinio skyriaus personalui
S.Z.

2017-11-20

Ačiū!

Gydytojai Neurologei Olgai Šliakovai ir slaugytojai Jelenai už gerą, jausmingą, dėmesingą požiūrį į mane, gydant osteochondrozę.
Linkiu joms sveikatos, laimės asmeniniame gyvenime ir viso, kas geriausia. Aš labai joms dėkinga.

L. Š.

2017-11-17

AČIŪ

Visiems Visagino ligoninės Ginekologinio skyriaus darbuotojams už jautrų, dėmesingą ir nuoširdų požiūrį į ligonius, kuriems statė lašelines.
Linkiu jiems sveikatos ir sėkmės gyvenime. Dar kartą dėkoju medicinos personalui.

Pagarbiai
L. Š.

2017-11-17 

Visagino ligoninės direktoriui
Kastyčiui Matulevičiui

Visagino ligoninės direktoriaus pavaduotojui medicinai
Vladimirui Veikšai

PADĖKOS LAIŠKAS

2017-11-17 Nr. 50

Gerbiami Visagino ligoninės vadovai, prašau atleisti, kad atitraukiu Jus nuo svarbių darbų, kuriuose Jus paskendę kiekvieną dieną, bet kitaip negaliu pagirti kompetentingą ir gerai organizuotą Terapinio skyriaus medicinos darbuotojų darbą, tame tarpe ir gydytojų, vykdančių 2-ojo lygio ligonių konsultacijas.
Manau, kiekvienam iš mūsų, eiliniams mirtingiesiems žmonėms, nors vieną kartą teko lankytis pas gydytoją, ir žinom, matom, jaučiam, kaip kartais gesta šviesa akyse to žmogaus, su kuriuo gydytojas per priėmimą elgėsi grubiai, jeigu jis išėjo iš gydytojo kabineto be vilties pasveikti.
Aš noriu pasidalinti savo įspūdžiais apie Jūsų darbuotojų darbą. 2017-11-16 mano dukra su šeimos gydytojos Tamaros Manko siuntimu kreipėsi konsultacijos į aukštesniojo lygio specialistą, būtent pas gydytoją Jakovą Nurovą. Jos žodžiais, ji buvo tiesiog sužavėta, kaip geranoriškai praėjo priėmimas. Gydytojas parodė supratingumą, kantrybę, jautriai ir dėmesingai išklausė jos nerimastingus pojūčius, įsigilino į jos problemą ir, svarbiausia, po tyrimų jai pasakė, kad vadovaujantis įtarimais (prielaida, simptomai), galutinę diagnozę nustatyti anksti, realiai „pati geriausia operacija – nepadaryta". Jis priėmė sprendimą patvirtinti arba paneigti įtariamą diagnozę ir nukreipė ją papildomai aukštesnio lygio konsultacijai Vilniuje.
Išvada - štai tokie nuostabūs, geri, nuoširdžiai gailestingi gydytojai, žodžiu, ne atsitiktiniai žmonės, dirba Jūsų medicininiame kolektyve.
Mes su dukra nuoširdžiai dėkingi Jums, gerb. K. Matulevičiau ir V. Veikša, už sumanų gydomojo-konsultacinio proceso organizavimą Jums patikėtoje medicininėje įstaigoje. Reiškiame nuoširdžią padėką gydytojui Jokubui Nurovui, linkim jam, kaip ir visiems Visagino ligoninės medicinos darbuotojams, kazachų sveikatos, kantrybės, profesionalaus meistriškumo ir pergalių gydant sergančiuosius žmones, gerovės šeimoje, pilnatvės namuose ir, žinoma, visada taikaus dangaus virš galvos.

Pagarbiai,
Visagino savivaldybės tarybos narys Aleksandr Kločan

2017-10-29

Labai dėkojame ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriui už tikrai greitą ir profesionalų pagalbos suteikimą 2017 m. spalio 29 d. Mūsų laikais taip žmoniškai priimti ir pasirūpinti labai sunkiai sergančiu ligoniu sugeba ne kiekvienas medikas-supratome, kad mūsų artimu žmogumi bus atitinkamai pasirūpinta ir bus suteikta visa reikalinga pagalba.

Dar kartą labai didelis ačiū už tokį dėmesį ir priežiūrą, kas paliko labai didelį įspūdį ir suteikė ramybę, kad skyriuje dirba tikri profesionalai ir kad pagalba gali būti suteikta laiku ir neatmestinai.
Pagarbiai,
V.A.

2017-09-22 

Noriu išreikšti didelę padėką gydytojui Kastyčiui Matulevičiui ir Aušrai Šedbarienei už aukštos kvalifikacijos aptarnavimą ir medicininės pagalbos suteikimą bei palaikymą, kurių dėka pristabdyta sunki chroniška liga. 10 metų gydymas barokameroje davė gerų rezultatų. Todėl iš visos širdies linkiu sveikatos ir sėkmės šiems nuostabiems žmonėms ir medicinos darbuotojams.

Pagarbiai,

T. S.
Jaunystės g. 17
Visaginas

2017-09-21

Visagino ligoninės gydytojui Kastyčiui Matulevičiui
nuo M. S.
Draugystės g. 13
Visaginas

Prašau Jūsų pareikšti padėką gydytojui neurologui Olgai Šliakovai, slaugytojai Jelenai Mamiuk, už dėmesingą požiūrį ir profesionalų gydymą. Gydytoja Olga Šliakova nuolat suteikia medicininę pagalbą ir pastato mane ant kojų. Didelis ačiū jai už gydymą. Taip pat norisi išskirti dializės kabinetą 251 už dėmesingą požiūrį į ligonius.

Pagarbiai,

M. S.

2017-09-26

Dėkojame Terapinio, Chirurginio skyriaus, taip pat Visagino ligoninės Slaugos skyriaus gydytojams ir slaugytojams už dėmesį bei savalaikę pagalbą, suteiktą L. N. sunkios ligos metu.

Šeima N.

2017-09-07

PADĖKA

Už jautrų, dėmesingą ir profesionalų požiūrį reiškiu didžiulę padėką gydytojai Marijai Tolstopiatovai, 2017-09-03 dirbusiai Priėmimo skyriuje.

Taip pat dėkoju visam Priėmimo skyriaus personalui: slaugytojoms, sanitarėms už rūpestį ir kantrybę, už užuojautą ligoniams.

Atskirai dėkoju Terapinio skyriaus personalui – gydančiai gydytojai Tatjanai Mekler (už viską!!!), pavaduotojui Jakubui Nurovui (už dėmesingumą ir patarimus), slaugytojai Vidai Juodagalvienei (už profesionalų ir jautrų požiūrį), slaugytojai Natalijai Kiseliovai (už dėmesį ligoniams, už jos sugebėjimą būti nuoširdžia su visais pacientais), kavinės darbuotojai Verai Domanskai (už jos draugiškumą) ir visam Terapinio skyriaus personalui. Norėtųsi, kad toks jautrus, dėmesingas ir geranoriškas požiūris būtų pas visus medikus ir į visus pacientus.

Dėkoju ligoninės, kuri visada siekia pagerinti paslaugų kokybę pacientams, vadovui.

Pagarbiai

I. N.

2017-08-22

Prašau išreikšti padėką neurologijos skyriaus vedėjai Margaritai Lavrijenko ir visam skyriaus personalui už profesionalumą,  supratingumą mano mamos atžvilgiu, kantrybę, geranoriškumą.

Pagarbiai,

O.K.

2017-08-18

Reiškiame nuoširdžią padėką gydytojai Rasai Kuliešienei už jos jautrų, dėmesingą požiūrį į mus. Gydytoja dermatologė taip stebuklingai bendrauja, išaiškina situaciją, kad net gydo žodžiais. Duok Dieve jai pačiai sveikatos ilgiems metams ir didelės žmogiškos laimės.

K. šeima (vyras, žmona ir dukra)

2017-08-10

Padėka gydytojams

Laba diena, gerbiama laikraščio „Sugardas“ redakcija!

Kreipiuosi į Jus su prašymu atspausdinti padėkos laišką Visagino ligoninės gydytojams. Aš gyvenu Latvijoje, o mano mama gyvena Jūsų nuostabiame mieste. Mamos vardas Marija, o jai prasidėjo sveikatos problemos. Su greitąja pagalba ją atvežė į ligoninę, kur ją apžiūrėjo dėmesingas, neabejingas svetimam skausmui  chirurgas Romanas Kartašovas. Nustatęs diagnozę, pasiūlė atlikti operaciją. Gydytojų komandą ją sėkmingai atliko.

Nuo visos mūsų šeimos ir dukros Alos noriu išreikšti nuoširdžią padėką visam Chirurginio skyriaus personalui. Žemai lenkiamės Jūsų geroms širdims ir auksinėms rankoms.

Prie mano padėkos prisideda ir Vanda iš Zarasų, ji buvo 323 palatos pacientė. Atskiras dėkingumas Priėmimo skyriui – jie rado ir grąžino man brangų daiktą, kurį aš palikau besirūpindama mamos sveikata. Duok Dieve sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems!

T. B.

2017-06-28

Terapinio skyriaus vedėjui  Jakubui Nurovui, vyriausiai seserei Verai Vetluginai ir visam kolektyvui už profesonalizmą, nuoširdumą ir  operatyvumą.

N.B.

2017-06-23

Į Chirurginį skyrių pirmą kartą papuoliau sulaukęs 74 metų, žinoma, diagnozė buvo baisi, operacija ne iš lengvųjų. Bet visi skausmai ir baimės dingo, personalo dirbančio šiame skyriuje, dėka.

Kai užeina į palatą aukšta, stoiška, graži slaugytoja Danutė, jos šypsena nušvinta kaip saulė. Visos slaugytojos Česlava, Vida, Lena, Larisa tikros šaunuolės. Geros, dėmesingos, švelnios, su jomis net nesijauti esantis ligoninėje. O koks sunkus jų darbas, jos suranda priėjimą prie kiekvieno ligonio. O tai labai svarbus. O sanitarės Sveta ir Marina tai tikros šaunuolės, jos kiekvieną dieną šypsosi, klausinėja, kuo galėtų padėti. Laimės Jums, viso geriausio.  

O mūsų maitintojoms kavinės darbuotojoms Inai ir Nelei didelis dėkingumas už rūpestį, darbštumą ir kantrybę.

Visiems didelis ačiū! Taip ir toliau!

M.Š.

2017-06-23

Reiškiu nuoširdžią padėką visam Chirurginio skyriaus kolektyvui. Žemai lenkiuosi slaugytojoms: Česlavai, Lenai, Marinai, Nijolei, Larisai. Su jomis  bet kur: į operaciją važiuojam – su šypsena, grįžtam atgal – su įsitikinimu. Joms galima išsakyti visus „pooperacinius“ norus. Jos taip stengiasi, pasiruošusios viskam, kad tik tau taptų geriau. Tereza – jautri, dėmesinga, per perrišimus geru žodžiu malšina skausmą. O Sveta – skyriaus siela. Nelė – visada su šypsena ir gerais žodžiais. Joms atskiras ačiū.

Ir, žinoma, dėkoju visiems gydytojams: Irinai, Leonidui, Anatolijui, Olegui. Ačiū už rūpestį, dėmesį, profesionalumą. Aš visus gerbiu, tačiau susitikti su Jumis norėčiau tik mieste.

Dėkingas

D.P.

2017-06-22

Visagino ligoninės Vidaus ligų skyriui

Tikriausiai nėra tokių žodžių, kuriais galėčiau išreikšti širdingą dėkingumą  brangiems mano širdžiai Terapinio skyriaus  darbuotojams už jų supratingumą ir geranoriškumą. Koks supratingas ir geranoriškas  Jūsų požiūris į ligonį. Kiekvieną dieną, vykdant savo profesionalią veiklą, skyriuje sukuriat gėrio ir vilties atmosferą.

Labai profesionaliai ir atsakingai su manimi elgėsi gydytojas Sergej Kulakov.

Mano brangieji! Visus Jus myliu ir gerbiu. Jūs – savo srities virtuozai!

Lai Dievas saugo Jus ir Jūsų šeimas! Dievo palaimos Jums!

Su meile ir pagarba S. K.

2017-06-07

Dėkoju:

Visagino ligoninės direktoriui K. Matulevičiui,

direktoriaus pavaduotojui V. Veikšai

ir visam kolektyvui: medikams, pagalbiniam personalui

-  Už tikslų darbų organizavimą;

-  Operatyvumą.

Ir toliau likit tokiais profesionalais!

N. B.

2017-06-05

Dėkoju Visagino ligoninės Terapinio skyriaus vedėjui Jakubu Nurovui, vyr. slaugytojai Verai Vetluginai už profesionalumą, tikslų darbo organizavimą.

Dėkoju visam Visagino ligoninės medikų kolektyvui:

direktoriui K. Matulevičiui

direktoriaus pavaduotojui V. Veikšai

Neurologinio skyriaus vedėjui M. Lavrijenko

Gydytojai neurologei S. Markinai

Ir visam kolektyvui!

Ačiū už Jūsų darbą!

N. B.

2017-05-30

Ačiū gydytojui Wassim W.Ajaj už suteiktą operatyvią pagalbą, profesionalumą ir gerą gydymą.

Linkiu Jums kuo geriausios kloties ir sekmės.

Pagarbiai,

N.P.

Visaginas

2017-05-26

Didžiulę padėką ir nuoširdų dėkingumą reiškiu Olgai Šliakovai, kurios dėka man buvo nustatyta tiksli ligos diagnozė.

Žemai lenkiuosi. Ačiū, ačiū.

Pagarbiai

S. N.

Visaginas

2017-05-26

Nuo visos širdies noriu išreikšti padėką gydytojai Tatjanai Mekler. Šis žmogus gydo ne tik fizines negalias, bet ir dvasines, atiduodamas dalelę savo sielos.

Gydytoja, saugokite Save! Ligoniams reikalingos Jūsų žinios, šiluma, gerumas. Iš Jūsų mes išeiname sveiki, Jūs gelbstit mūsų gyvybes.

Pagarbiai

A. R.

gyvenančios Energetikų g. 6, Visaginas

2017-05-26

Didžiulę padėką ir širdingą ačiū reiškiu nuostabiai, dėmesingai, geranoriškai, kantriai su pacientais gydytojai Tatjanai Mekler.

Žemai lenkiuosi.

Ačiū, ačiū!

S.N.

Visaginas

2017-05-25

Visagino ligoninės direktoriui Kęstučiui Matulevičiui

nuo L. S.

gyvenančios Kosmoso g. 28, Visagino m.

Man 90 metų. Štai jau ketvirti metai aš guluosi į ligoninės  Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių. Visą šį laiką jaučiu pagarbą ir didelį dėkingumą visam personalui už jautrų ir geranorišką požiūrį į senus žmones ir ligonius, tame tarpe ir man. Aš matau kaip jie darbuojasi „Vienas už visus, ir visi už vieną“. Todėl labai prašau Jūsų mano vardu iš visos širdies padėkoti:

Gydytojai Tatjanai Aksinenko

Slaugytojai Svetlanai Charčenko

Psichologei Olgai Kulikovskich

Masažistei Fainai Saveljevai

Visas aptarnaujančiam personalui, kurių pavardžių aš nežinau, tik žinau visų vardus, ir palinkėti stiprios sveikatos ir viso, viso geriausio.

Su meile ir pagarba

L.S.

2017-05-23  

Gerbiamoji, brangioji gydytoja I.Karpavičienė! Jūs gydytoja nuo Dievo, Jūsų rankos daro stebuklus! Jūs Žmogus iš didžiosios raidės. Aš Jums linkiu tik stiprios sveikatos, Laimės ir toliau gelbėti žmones! Man trūksta žodžių, kad išreikščiau dėkingumą Jums už sunkų  ir labai reikalingą darbą. Labai Jums ačiū!

Pagarbiai,

K.P.

2017-05-12

Reiškiu didžiulę pagarbą Chirurginiam skyriui. Ypatingai LOR gydytojui N. Popovui ir slaugytojoms, dalyvavusioms operacijoje, gydytojui anesteziologui ir visam personalui už širdingą priėmimą ir dalyvavimą.

Jeigu vėjo – tai stipraus.

Jeigu dangaus – tai mėlyno.

Jeigu saulės – tai kaitrios.

Sveikatos sibirietiškos,

O laimės – tai tik tikros!

D. B.

Švenčionėliai

2017-04-13

Nuoširdžiai dėkingi pediatrui Anai Gomazkovai, Visagino ligoninės Vaikų skyriaus vedėjai Aistei Sniečkuvienei ir Vaikų skyriaus slaugytojoms. Nuoširdus Jums ačiū už jautrumą, gerumą ir profesionalumą.

L. šeima

2017-04-11

Ligoninės Vidaus ligų skyriui

Iš visos širdies dėkoju  pačio geriausio ligoninės skyriaus darbuotojams! Profesionalumas, sielos šiluma, nuoširdus noras padėti, draugiškumas, rūpestis, švara ir tvarka – tai Jūs!

Atskiras dėkingumas slaugytojoms Vidai ir Natašai už procedūras, ir gydytojui Jakubui Nurovui už

tinkamai parinktą gydymą, kuris labai padėjo.

AČIŪ!!!

S. T.

2017-03-31

DĖKOJU!

Vedėjai Margaritai Lavrienko

Slaugytojoms Liudai, Reginai, Taniai, Oliai, Virginijai, Olesiai

Slaugytojai šeimininkei Jevdokijai

Sanitarei Reginai Aškelianec

Visoms Jums už nelengvą darbą ir Jūsų dėmesį, iš širdies siunčiu savo linkėjimus - visoms sveikatos ir sėkmės!

L.

Šalčininkų rajonas

(besigydantysis)

Dėkoju valgyklai už skanius pietus – valgau su apetitu ir problemų nežinau.

Iš širdies dar kartą linkiu visiems viso, kas geriausia!

2017-03-07

Palata Nr. 526

Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Serheyui Kulakovui už dėmesingą ir nuoširdų elgesį.

Didelis ačiū už nuostabų gydymą.

Linkiu išlikti tokiu nuoširdžiu ir dėmesingu.

Pacientė V. B.

2017-03-06

Labai dėkingi gydytojai Tatjanai Bašmakovai ir visam med. personalui už profesionalumą darbe, už gėrį ir rūpestį žmonėms.

Palata Nr. 518 D. V.

Dėkui Jums už mamą!

Dukra

2017-03-01

Aš, N. M. noriu išreikšti didelį dėkingumą gydytojai neuropatologei Svetlanai Markinai už jautrų požiūrį į ligonius. Kiti gi neuropatologai labai blogai elgiasi su ligoniais. Svetlana visada išklauso, apžiūri ligonį.

Prašau ligoninės vadovybę pareikšti jai padėką. Ir, svarbiausia, linkiu jai sveikatos.

Visaginas

2017-02-26

VšĮ Visagino ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėjai

Aistė Sniečkuvienė, labai profesionali ir rūpestinga bei maloni gydytoja. Nuostabus žmogus. Ačiū labai.

Pagarbiai, J.Ž

2017-02-14

Norėčiau padėkoti Visagino ligoninės priėmimo skyriaus darbuotojams, budėjusiems sausio 26 d. vakare, už suteiktą pagalbą.

Ypatingas AČIŪ gydytojui  I. MEKLER už operatyviai nustatytą diagnozę, tinkamai paskirtą gydymą ir žmogiškumą bei atidą rūpinantis manimi.

Taip pat dėkoju radiologei A. SOSUNOVAI už rūpestį, kad kuo greičiau gaučiau aukštesnio lygmens specialistų konsultaciją.

Abu šie gydytojai – GYDYTOJAI iš didžiosios raidės, kuriems pacientas nėra vien anatomija, bet išlieka žmogumi.

Negaliu nepaminėti chirurgijos skyriaus darbuotojų atsakingumo ir atsidavimo savo darbui. Ypač dėkoju sesutėms Česlavai, Marinai ir Daliai. Tik dabar supratau, kiek daug jėgų reikalauja jų darbas. O jos dar sugeba išlikti malonios, atidžios, rasti taip reikalingą paguodžiantį žodį.

Linkiu, pirmiausiai, Jums patiems sveikatos. Daug daug laimės, pacientų pagarbos ir tinkamo Jūsų darbo įvertinimo iš valstybės ir vadovybės pusės.

Pagarbiai ir su padėka

V.P

2017-02-02

Brangūs Vidaus ligų skyriaus darbuotojai!

Be Jūsų  jautrių širdžių, rūpestingų rankų, suprantančių akių sunku įsivaizduoti mūsų sveikatą  ir dvasinę ramybę.

                      Jūs – patys profesionaliausi medicinos darbuotojai!

                      Dievas tesaugo darbe,

                      Ir jėgų Jums visad te suteikia.

                      Nors daugelį  Jūs sugrąžinot gyvenimui,

                      Bet darbų dar apstu!

 

                      Laukia Jūsų pagalbos su viltimi

                      Namuose ir ligoninės palatose.

                      Ačiū už mūsų sveikatą

                      Jums, angelai baltais chalatais!

Linkius Jums harmonijos sieloje ir mintyse, santykiuose ir jausmuose!

Ypatinga padėka Tatjanai Mekler.

Jūsų užuojauta, Jūsų žinios padėjo man išsikapstyti  iš blogos savijautos.

Didelis Jums ačiū!

Lai Dievas siunčia palaiminimą Jums ir Jūsų šeimoms!

Su meile S. K. 

2017-01-30 

Iš visos širdies dėkinga gydytojui  S. Kulakovui už jo dėmesingą ir nuoširdų elgesį. Labai ačiū už nuostabų gydymą. Linkiu išlikti tokiu pat geru ir dėmesingu.

Vidaus ligų skyriaus palata Nr. 526, pacientė I.B.

2017-01-30

Padėka Visagino ligoninės direktoriui Kastyčiui Matulevičiui

                      Savo mamos T. S.  vardu reiškiu padėką gydytojui neurologui A. Juršėnui. Mama kreipėsi į gydytoją dėl skausmo nugaroje ir kojose, jai paskyrė dieninį stacionarą. Po gydymo mama jaučiasi daug geriau ir labai dėkinga gydytojui.

                       Asmeniškai noriu pasakyti, kad būtent gydytojas A. Juršėnas skyrė man pilną stuburo tyrimą, kurio dėka buvo nustatyta diagnozė ir paskirtas atitinkamas gydymas.

                      Nuoširdus ačiū gydytojui!

L.  Č.

2017-01-30 

Iš visos širdies dėkoju gydytojui Sergejui Kulakovui už jo dėmesingą ir geraširdišką elgesį. Didelis dėkui už nuostabų gydymą! Linkiu išlikti tokiu pat – geru ir dėmesingu.

Vidaus ligų palata Nr. 526

Pacientė V. B.

2017-01

Nuoširdžiai dėkoju nuostabiai gydytojai Tatjanai Mekler už jos rūpestingą ir profesionalo gydymą. Jau trečią kartą jos rūpesčio dėka po sunkios ligos dar pakilau ir gyvenu.

O dar taip norisi gyventi ir matyti saulę ir žvaigždes danguje.

Dėkoju jai už nuoširdumą ir malonų elgesį, kurį jaučiau visą ligos laiką.

Duok Dieve jai laimės jos gyvenime ir būti visada tokiai nuostabiai ir maloniai su ligoniais, kuriems taip reikalingi tokie puikūs gydytojai.

Taip pat dėkoju slaugytojoms Valentinai Belašovai, Natašai Kiseliovai ir kitoms slaugytojoms, kurių pavardžių ir vardų  neprisimenu, kurios maloniai mane gydė ir prisidėjo prie mano pasveikimo.

Dėkoju personalui, palaikusiam švarą ir jaukumą palatoje.

Taip pat, dėkoju virtuvės darbuotojoms ir mus maitinančioms moterims, kurios visada su šypsena mane skaniai ir laiku maitindavo.

Dar ir visos širdies dėkoju jaunam slaugytojui Pauliui Čibliui, kuris savo profesionaliu darbu ir slaugymu padėjo man ligoje.

Dėkoju už jo malonų elgesį ir dėmesį senai ligonei.

Didelis Jums ačiū!

Vidaus ligų skyriaus ,82 m. pacientė J. K.,  palata 516 

2016-12-21

Visagino ligoninės direktoriui K. Matulevičiui

Prašau Jūsų pareikšti padėką už aukštą profesionalumą, dėmesį ir gydytojams: Olgai Šliakovai, slaugytojai Lenai, gydytojui-chirurgui Leonidui Lavrijenko, visam dieninio stacionaro Neurologiniam skyriui, gydytojai Ragauskienei, Fizeo kabineto medicininiam personalui, 251 kabinetas, ir masažistei Svetlanai, 259 kabinetas.

Sveikinu visą Visagino ligoninės kolektyvą su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais 2017 metais!

Stiprios sveikatos ir visokeriopos sėkmės!

Su pagarba

M. S.

2016-12-21

Visagino ligoninės direktoriui K. Matulevičiui

Dėkoju už gydymą ir dėmesingą požiūrį į ligonius gydytojai O. Šliakovai ir dirbančiai su ja slaugytojai E. Matiuk.

Dėkui Jums už garbingą darbą.

Noriu pažymėti, kad kiek kartų ateičiau į priėmimą pas gydytoją, mane visada sutinka su šypsena, išklauso mano problemas ir skiria tinkamą gydymą.

Kuo daugiau būtų tokių dėmesingų ir aktyvių gydytojų ir slaugytojų.

Su pagarba

pacientas A. J.

2016-11-15

Visagino ligoninės direktoriui K. Matulevičiui

Noriu pareikšti didelę ir nuoširdžią padėką Visagino ligoninės gydytojai O. Šliakovai. Ji – tikra profesionalė, daranti garbę visai Visagino medicinai. Dėkoju už profesionalumą, kvalifikuotą gydymą, rūpestį, supratimą, jautrų ir nuoširdų požiūrį į ligonius. Dėkoju Jums už garbingą darbą, dėmesį ir kantrybę.

Su pagarba

pacientė M. K.

2016-11-11

Iš visos širdies noriu padėkoti kardiologui Sergejui Kulakovui už supratingumą, profesionalumą, už širdingą požiūrį į pacientą M. T. ir kantrybę su jo giminėmis.

Padėka nuo T. T.

2016-11-09

Reiškiu nuoširdžią padėką chirurgui Anatolijui Dideikai ir gydytojui anesteziologui  Jurijui Fedurcia už 2016 m. 20 spalio d. profesionaliai atliktą operaciją, kurią nukeldavau daugiau kaip 7 metus.

Reanimacijos ir chirurginiame skyriuje visi darbuotojai be išimties savo dėmesingu slaugymu grąžino patį didžiausią turtą – sveikatą. Pozityviomis emocijomis grįžau namo.

Žemai lenkiuosi gydytojams ir slaugytojams už aukštą profesionalumo lygį, kantrybę, dėmesį ir gerumą mums, pacientams.

Pagarbiai

317 chirurginio skyriaus palatos pacientė G. F.

2016-10-18

Nuoširdžiai noriu padėkoti barokameros bendrosios praktikos  slaugytojai Aušrai Šedbarienei.

Už rūpestį, supratingumą, taktiškumą, atliekant tokį nelengvą darbą. Tokia trapi moteris, o kaip moka elgtis su mumis ligoniais. Pagarba jai, kitiems medicinos darbuotojams, masažistei Žanai, fizioterapijos slaugytojoms, nes ne tik jiems reikia dėkoti, kad mūsų miestą garsina gerais darbais, kelia profesionaliais medicinos darbuotojus pasižyminčias mūsų miesto medicinos įstaigas.

Dar kartą nuoširdžiai dėkoju visiems, visiems medicinos darbuotojams už jų nelengvą darbą.

N.G. 

2016-10-18

Dėkinga Jums, gydytojau J. Nurovai.

Dėkinga slaugytojoms.

Nuoširdus ačiū už mano vyro V. F.  sveikatos palaikymą.

532 palata.

Dievas Jus tesaugo.

Duok Dieve visiems Jums sveikatos.

Ačiū Jums už žmogiškumą, už dėmesį kiekvienam ligoniui.

Ačiū už švaros palaikymą skyriuje.

Su pagarba ir dėkingumu

F.  žmona N. F.

2016-09-30

Iš visos širdies (nors ir nesveikos) dėkoju visam slaugytojų kolektyvui ir gydytojui Gorodničiajai už geranorišką  požiūrį į mane, kaip į ligonį, laiku, praleistu 528 palatoje nuo 2016-09-22 iki 2016-09-30.

AČIŪ  K.K.

2016-09-19

Reiškiu dėkingumą slaugytojoms Gražienei ir Fafonovienei, chirurgui Marcinkevičiui, greitosios pagalbos vairuotojui Truškovui ir greitosios pagalbos felčerei Gaidienei už dėmesingą ir jautrų aptarnavimą. Labai Jums ačiū.

L. šeima

2016-09-16

Nuoširdžiai dėkoju Terapinio skyriaus personalo kolektyvui.

Malonu buvo jausti jų rūpestį, dėmesį, gerą gydymą. Po gydymo jaučiuosi nuostabiai.

Ypač dėkinga gydytojui Jakubui Nurovui, slaugytojoms Natalijai Kiseliovai, Nijolei Navickienei, Vidai Juodagalvienei.

Savo dėkingumą noriu išreikšti eilėmis:

Štai papuoliau aš į ligoninę.

Atvežė mane kaip sužeistą paukštę.

Paguldė į nuostabią palatą,

Pagalvojau, kad per „blatą“.

 

Ir guliu aš kaip rojuje

ir tyliau dainelę niūniuoju.

Nuostabiai šypsos seselės,

Sklando palatoj kaip paukštės.

 

Kreipiasi į mane su šypsena plačia,

Kaip malonu ir dūšioj linksma.

Nėra geresnės ligoninės už Visagino

Ir žemais lenkiuos aš jai.

Pacientė iš Turmanto R. Ž.

2016-09-07

Nuoširdžiai dėkoju visam kolektyvui ( vaikų ligų skyriui ) už nuoširdžią ir rūpestingą priežiūrą!

Linkiu, kad visi būtų sveiki, linksmi ir laimingi!

Ačiū

Urtė, pacientė iš Ignalinos

 2016-08-31

Reiškiu nuoširdžią padėką  gydytojams už jų nuoširdų rūpestį ligoniais ir jų problemomis bei ligomis, už gerus santykius ir pagarbą. Padėka gydytojams:

gydytojui traumatologui V. Sakui

radiologams R. Čeičiui, A. Sosunovai.

Už jų tikrąjį gydytojų pašaukimą ir žmogišką požiūrį, gėrį, dėmesį.

Lai visada lydi sėkmė Jūsų asmeniniame gyvenime ir darbe.

Tesaugo Jus Dievas.

Pagarbiai

J. M.

2016-08-18

Iš visos širdies noriu padėkoti gydytojui J. Nurovui už dėmesingumą ir nuoširdumą, ir visam jo skyriaus kolektyvui už jų rūpinimąsi manimi. Noriu Jums visiems palinkėti geros sveikatos ir visų žemiškų gėrybių. Dar kartą nuoširdus Jums ačiū.

L. G.

2016-07-27

Greitąja atvežė mus į Priėmimo skyrių su aukštu spaudimu ir pykinimu. Nieko gero iš šio vizito nesitikėjome. Bet išeiname namo maloniai nustebinti. Skyriuje tvarka, švara, o personalas vertas tik aukščiausio įvertinimo. Konkrečiai turėjome reikalų su gydytoja Marija Tolstopiatova ir dirbančiosiomis Nijole Gražiene, Valentina Kosarova.

Labai jiems ačiū ir už gydymą, ir už  parodytą jautrumą.

I.ir J. G.

2016-07-25

Labai dėkoju gydytojui V.Pavlovui už išsamias konsultacijas. Būtų labai puiku, jei kiekvienas gydytojas taip kantriai, geranoriškai priimtų pacientus, išklausytų, paaiškintų vaizdžiai.

Dar kartą labai dėkoju ir linkiu sėkmės!

Ačiū

Pagarbiai Ž.V-Z.

2016-07-17

Noriu padėkoti gydytojai chirurgei Inesai Karpavičienei ir neuropatologui Arvydui Juršėnui už jų profesionalumą ir atidumą rūpinantis manimi kaip pacientu. 

Pacientė V.S.

2016-07-13

Dėkoju slaugytojai Bažienei už nuostabų aptarnavimą.

Pagarbiai

T. M.

2016-07-05

Norėčiau nuoširdžiai padėkoti gimdymą priėmusioms akušerei L.Kosmac, gydytojai L.Kraselnikovai. neonatalogei N.Lukomskajai. Dėka jų profesionalumo, griežtų nuorodų ką ir kaip daryti, gimdymas praėjo be jokiu komplikacijų. Taip pat norėčiau padėkoti visam skyriaus personalui, pogimdyvinį laikotarpį ligoninėje praleidome dideliame džiaugsme, tobuloje ramybėje į kiekvieną vaikelio verksmą buvo sureaguota ir į kiekvieną mamos klausimą atsakyta, o kiekviena vaikelio apžiūra smulkiai išaiškinta.

Raginčiau visas besilaukiančias mamytes gimdyti vykti būtent čia.

Pacientė V.V.-G.

2016-06-21

Noriu išreikšti nuoširdžią  padėką Visagino ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus personalui, ypač skyriaus vedėjai Tetianai Aksynenko ir vyresniajai slaugytojai Svetlanai Charčenko už rūpestingą gydymą ir priežiūrą mano giminaičio T. A, kuris po sunkios ligos ir ilgo gydymo Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikose buvo prižiūrimas ir slaugomas Visagine. Dėkoju už malonius ir šiltus žodžius, kurie ligoniui yra labai reikalingi.

Sveikatos ir ištvermės Jums.

T.A. giminaitė A.S. iš Zarasų.

2016-06-20

Reiškiu didelę padėką visiems vidaus ligų skyriaus darbuotojams už jų profesionalumą, kruopštumą ir nuoširdumą dirbant su ligoniais. Labiausiai noriu padėkoti gydytojai T. Mekler ir praktikantui slaugytojui P. Čibliui.

Su pagarba O.Z. ir M. J.

2016-06-15

Noriu padėkoti neurologinio skyriaus gydytojai Margaritai Lavrijenko, gyd. O.Šliakovai už gydymą ir malonų elgesį ir viso skyriaus darbuotojams, už jų dėmesį ir pagalbą. Taip pat noriu padėkoti fizinės reabilitacijos  skyriaus 251 kabineto darbuotojams už jų darbą ir dėmesį.

Pacientė M.S.

2016-06-15

Reiškiu didelę padėką visiems terapinio skyriaus darbuotojams, vadovaujamiems vedėjo J. Nurovo, gydytojoms T. Mekler, R. Garadničei, rezidentei O. Mironovai ir slaugui P. Čibliui už jų malonų elgesį ir profesionalų darbą.

Pacientė G.

2016-06-09

Reiškiu didelę padėką O.Šliakovai. Kiekvieną kartą man ar sūnui susidūrus su sveikatos problemomis, gydytoja skubiai suteikdavo pagalbą. Padėdavo ne tik gydimu, bet ir savo dėmesiu, nuoširdumu, draugiškais ir prasmingais patarimais, kas labai svarbu ligoniui.

Z.V.

2016-05-26

Reiškiu didelę padėką gyd. terapeutei T. Bašmakovai už jos dėmesingą elgesį su garbingo amžiaus pacientais. Linkiu ilgų, laimingų ir linksmų metų Jums ir Jūsų šeimai, išlikit tokia pat dėmesinga ir gera. Tokie gydytojai mums ir reikalingi.  Dėkoju Jums !!!

Su pagarba S.G.

2016-05-25

Noriu padėkoti visam chirurginiam skyriui, gyd. chirurgei Inesai Karpavičienei, gyd. chirurgui Aurimui Marcinkevičiui už jų profesionalų ir dėmesingą elgesį su mano teta I. G., kuri atvažiavo pas mane į svečius ir dėl lūžio papuolė į ligoninę. Taip pat dėkoju visam pagalbiniam personalui už dėmesį, palaikomą švarą ir skanų maistą.

J.K.

2016-05-19

Vidaus ligų skyrius.

Mieli gydytojai, mielos slaugės,

Man labai malonu, kad Jūs su manimi taip gražiai rūpinotės. Jūs gydėte ne tik mano ligas, bet ir dvasią. Dėkoju Jums visiems už nuoširdumą ir rūpestį.

Pacientė K.S.

2016-05-18

Nuoširdžiai dėkoju vidaus ligų skyriaus kolektyvui. Visas personalas yra draugiškas ir labai dėmesingas. Aš labai dėkinga skyriaus vedėjui Jakubui Nurovui, ypač slaugytojoms: N.Rapovec, N.Kiseliovai, T.Jadrevskajai, M.Asanovič, Nijolei. Visiems Jums žemai lenkiuosi.  Nuoširdus ačiū Ilonai, Proskovijai už švarą ir tvarką skyriuje. Puikios sveikatos, geros nuotaikos, sėkmės linkiu Jums ir Jūsų artimiesiems. Tegu Jūsų namų lanko geros žinios!

Su pagarba, dėkoju. Pacientė G.N.

2016-05-12

Vidaus ligų skyriui

Mieli gydytojai, mielos slaugytojos, man labai malonu, kad jūs manimi gražiai rūpinotės.

Jūs gydėte ne tik mano ligas, bet ir dvasią. Dėkoju jums visiems už nuoširdumą ir rūpestį.

Pacientė iš 523 p.

K.S.

2016-04-29

Dėkoju už gerą ir kultūringą aptarnavimą - nuo slaugių ir virėjų, iki visų gydytojų, viso medicinos
personalo.
Pacientas Z.Š, o kur gyvename visiems žinoma.
Laimės, sveikatos, meilės.

2016-04-26

Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Visagino ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus gydytojams, slaugytojoms, slaugytojų padėjėjams.
Išskirtinės padėkos nusipelnė vyresnioji slaugytoja Svetlana CHARČENKO, skyriaus vedėja Tatjana AKSYNENKO. Jos profesionalus požiūris ir išskirtinis dėmesys, šiuolaikinė medicinos pagalba ir glaudus bendradarbiavimas su kolegomis gydytojais iš Santariškių ligoninės padėjo  nustatyti neįgalumo lygį, stabilizuoti sveikatos būklę ir paskirti tolimesnį gydymą.
Dėkoju Jums ir Jūsų šeimoms, linkiu kuo geriausios kloties ir sėkmės gyvenime.

Pagarbiai, J.D.

2016-04-25

Reiškiu ačiū Rimai Gorodnichajai už mano sveikatos būklės pagėrinimą, vidaus ligų skyriaus vedėjui Jakubui Nurovui, slaugytojoms už tikslu darbo atlikimo ir visam techniniam personalui, už supratingą požiūrį į ligonius, tvarką ir tikslumą skyriuje .

Pacientas

N.Y.

2016-04-19

Nuoširdžiai dėkinga vyr. gydytojui Matulevičiui ir slaugytojai Aušrai Šedbarienei už aukštą
profesionalumą, dėmesingumą ir jautrumą. Jūsų medicininė pagalba suteikia didelę gydomąją
reikšmę, prailgina gyvenimą.
Žemai Jums lenkiuosi ir Žaviuosi Jumis!
Būkite visada sveiki ir laimingi!

Su pagarba
O.D

2016-04-19

Dėkoju skyriaus vedėjai Tatjanai Aksinenko už dėmesingumą, rūpestį, atsakingą požiūrį į
savo atsakingą ir visiems mums reikalingą darbą. Taip pat už moralinį palaikymą dėkinga
psichologei Olgai Kulikovskich. Labai reikalingi tokie psichologai, jie suteikia ligoniams
psichologinį komfortą.

Dėkoju vyr. slaugytojai Svetlanai Charčenko ir visam medicinos bei aptarnaujančiam
personalui už jautrumą ligonio atžvilgiu, rūpestį ir dėmesį.

Nuoširdus ačiū virtuvės darbuotojams už labai skanų ir įvairų maistą.

Su pagarba
Jūsų pacientė V.S

 

2016-04-07

Iš visos širdies norių padėkoti visam Terapinio skyriaus personalui!

Dėkui Jums už Jūsų profesionalumą!

Už jautrumą ir gėrį, rūpestį, dėmesį ir tai, kad suprantant mus, ligonius!

Dėkoju už švelnias rankas, kurios  neskaudžiau atlieka injekcijų dūrius.

Dėkui už mano sveikatą!

Laimės, sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems! Gerų pasiekimų ir sėkmės!

Su visa pagarba ir padėka pacientas N.Ž

2016-03-18

Reiškiu didžiulę padėką visam Terapinio skyriaus kolektyvui.

Aš gyvas tik  Jūsų dėka!!!

Pagarbiai

Pacientas A. G. M

2016-03-21

Brangieji, puikieji, žavieji Terapinio skyriaus darbuotojai!

Nuoširdus Jums ačiū už  gėrį, dėmesį, kantrybę, švelnumą, už šilumą Jūsų rankų!

Jūs visi – super profesionalai!

Sėkmės Jums, džiaugsmo, sveikatos!

Lai Dievas saugo Jus ir Jūsų šeimas!

Visokeriopos Jums sėkmės!

Su pagarba ir meile

Paciente S.K

2016-03-02

Nuo 531 palatos

Reiškiame didžiulę padėką gydytojams: Tatjanai Mekler, Rimmai Gorodnichajai, Virginijai Ragauskienei, skyriaus vedėjui Jakubui Nurovui ir visam personalui, slaugytojoms N. Kiseliovai, Valentinai Belousovai, Liudmilai Jarockojai, vyr. slaugytojai Verai Vetluginai, už supratingą požiūrį į ligonius ir profesionalų jų gydymą.

Pacientai

N.R

F.O

2016-03-01

Ačiū visam Terapinio skyriaus medicininiam personalui už tinkamą gydymą, geras sąlygas, aptarnaujančiam personalui – už supratingumą.

Ačiū už suteiktą pagalbą.

Visiems sveikatos ir sėkmės.

Pacientė Vanda iš 532 palatos.

2016-02-29

Daug metų gydausi pas gydytoją Olgą Šliakovą. Jos dėmesingumo dėka buvau nukreiptas operacijai, gaunu reikiamą gydymą. Pastaruoju metu pajaučiau sveikatos būklės pagerėjimą.

Už dėmesingumą, jautrumą, geranorišką požiūrį į ligonius, prašau  Olgai Šliakovai ir jos slaugytojai Jelenai pareikšti padėką.

Pacientas P.K

2016-02-29

Rašo Jums pensininkė, viena iš Černobylio atominės elektrinės avarijos padarinių likvidatorė. Dėl sveikatos būklės man nuolat reikia kreiptis į medikus.  Gydytojai skiria gydymą, tačiau procedūras atlieka vidurinis med. personalas. Be supratingumo tarp ligonių ir slaugytojų, sunku būtų spręsti gydymo klausimus. Mano nuomone, visas Jūsų kolektyvas – profesionalus.     Aš noriu padėkoti visiems Jums ir, visu pirma, tiems, su kuo man teko dažnai gydytis, ypatingai pastaruoju metu, tai: gydytojai  Natalijai  Senkinai  ir medicinos personalui: kinezeterapeutei Aušrai, masažistei Svetlanai,  ir visam Fizioterapinio skyriaus medicinos personalui, slaugytojai Aušrai, aptarnaujančiai barokamerą.

Nuoširdus Jums ačiū už Jūsų nuoširdų darbą.

Pacientė A.D

2016-01-12

Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems gydytojams, visoms seselėms ir slaugytojoms, dirbantiems Visagino ligoninėje, už  tikrai profesionaliai suteiktą pagalbą, už rūpestį, dėmesingumą, žmogiškumą . 
Didelį ačiū noriu tarti  visam Chirurgijos skyriaus personalui, chirurgui Leonidui Lavrijenko už jo stiprias rankas, gerą širdį ir dėmesingumą, gydytojai neuropatologei Olgai Šliakovai, Fizinės medicinos ir  reabilitacijos skyriaus ir Halokameros darbuotojams.

Mieli medikai, laimingų 2016-ųjų! Linkiu puikios sveikatos, laimės, kantrybės Jums ir Jūsų šeimoms!

Pagarbiai,

Pacientė M.S

Korupcijos prevencija

Direktoriaus kreipimasis į pacientus dėl korupcijos prevencijos

Korupcijos prevencija įstaigoje

Darbo pasiūlymai

Registracija internetu

Pacientų padėkos

Projektas „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“

E-sveikatos projektas

 

Akcija "Aplenk ligą"

Vartotojui