Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
 Kontaktai: Administracija tel. (8 386) 75289
 El.paštas  info@visaginoligonine.lt
 Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643
 Konsultacijų skyriaus registratūra tel. (8 386) 73001
 

VšĮ Visagino ligoninė

Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai, 2018 metais skirkite savo 2 procentus
pajamų mokesčio VšĮ Visagino ligoninei!

   VšĮ Visagino ligoninė yra ne pelno siekianti organizacija, besitikinti Jūsų paramos, todėl kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį ligoninei remti. Kviečiame Jus nebūti abejingais ir prisidėti prie ligoninės ir jos pacientų gerovės kūrimo, paremiant ligoninę iki 2 proc. pajamų mokesčio dalimi. Taip Jūs prisidėsite prie ligoninės ir gydymo sąlygų gerinimo. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog liks valstybės biudžete ir bus panaudojami valstybės nuožiūra.

  Ši parama Jums  nieko nekainuoja. Asmuo, pageidaujantis skirti pajamų mokesčio dalį VšĮ Visagino ligoninei, turi užpildyti FR0512 V2 formą (Valstybinės mokesčių inspekcijos gyvenamosios vietos teritoriniame skyriuje arba per internetinę bankininkystę adresu http://deklaravimas.vmi.lt). Prašymo blankus galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti.

Pateikiame pildymo pavyzdį:

  Tam, kad kiekvienais metais nereikėtų teikti prašymo, siekiant paremti VšĮ Visagino ligoninę, yra numatyta, kad pateikdamas prašymą, gyventojas pasirinktiems paramos gavėjams gali paskirti sumokėto pajamų mokesčio dalį per laikotarpį, kuris apima vienerius praėjusius metus ir po jų einančius ne daugiau kaip 4 metus, iš viso 5 metus.

  Prašymus galima teikti iki 2018 m. gegužės 1 d., kuriuos vėliau galima tikslinti iki tų pačių metų rugpjūčio 20 d., pateikiant kitą tinkamai užpildytą prašymą.

  Dėl Jūsų paramos turėsime didesnes galimybes gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę, efektyviau užtikrinti pacientų gerovę ir sėkmingai vykdyti savo veiklą. Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai.

Visų ligoninėje dirbančių ir besigydančių vardu nuoširdžiai Jums dėkojame.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums labai svarbi. Dėkojame Už Jūsų paramą, kuri Jums nieko nekainuoja!

Paramos rekvizitai: VšĮ  Visagino ligoninė, įstaigos kodas - 191342858,  atsiskaitomoji sąskaita LT93 7044 0600 0256 5335 AB SEB banke, banko kodas 70440.

 

VšĮ Visagino ligoninės administracija

Korupcijos prevencija

Direktoriaus kreipimasis į pacientus dėl korupcijos prevencijos

Korupcijos prevencija įstaigoje

Registracija internetu

Darbo pasiūlymai

Pacientų padėkos

Projektas „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“

E-sveikatos projektas

 

Akcija "Aplenk ligą"

Vartotojui