Kompiuterinės tomografijos registracija tel. (8 386) 70552

2013 m. gruodžio 23 d. VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra, LR sveikatos apsaugos ministerija ir Všį Visagino ligoninė pasirašė projekto Energiją tausojančių technologijų įdiegimas Lietuvos ligoninėse, teikiančiose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams" sutartį. Projektas įgyvedinamas pagal bendrą Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programą. Projekto įgyvendinimo laikotarpis nuo 2013-12-23 iki 2016-11-30.

Už skirtas paramos lėšas buvo atlikta Všį Visagino ligoninės ir dalies ginekologijos ir akušerijos skyrių šildymo sistemos renovacija, vėdinimo sistemos modernizavimas, apšvietimo su LED šviestuvais įrengimas. Atlikus šiuos darbus, sumažėjo pastato šildymo sąnaudos, pagerintas mikroklimatas ir įdiegtos energiją taupančios priemonės skyriuose, teikiančiuose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams.

Šis projektas yra sėkmingai įgyvendintas ir pabaigtas.