Kompiuterinės tomografijos registracija tel. (8 386) 70552

Skolas už privalomąjį sveikatos draudimą reikia sumokėti

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad nesumokėjus privalomojo sveikatos draudimo (PSD) įmokų žmonėms ne tik nutrūksta sveikatos draudimas, taip pat įmokų administratorius pradeda skaičiuoti skolą, kurią vėliau teks sumokėti. Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis, Lietuvoje apie 23 tūkstančiai žmonių, kurie deklaravo pajamas už 2015 m., bet pamiršo sumokėti PSD įmokas. Bendra šių įmokų skola siekia apie 2 mln. eurų. Mokesčio administratoriaus teigimu, dar ne vėlu sumokėti šias įmokas, vėliau skolos gali būti išieškomos. Visiems skolingiems žmonėms VMI jau išsiuntė asmeninius pranešimus, kuriuos galima rasti prisijungus prie savo paskyros „Mano VMI" puslapyje.

Panevėžio teritorinė ligonių kasa

tel. 8 700 88888