Vykdant projektą „ENERGIJĄ TAUSOJANČIŲ TECHNOLOGIJŲ ĮDIEGIMAS VšĮ VISAGINO  LIGONINĖJE, TEIKIANČIOJE SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGAS NĖŠČIOSIOMS, GIMDYVĖMS IR NAUJAGIMIAMS“ 2015m. spalio 19 d. pradėjome statybos darbus.

Darbų rangovai: Ūkio subjektų grupė UAB „Termotaupa“ ir UAB „Jarimpekso statyba“; ir UAB „Mano būstas LT“.

Bus atliekama dalies ginekologijos ir akušerijos skyrių šildymo sistemos renovacija, vėdinimo sistemos modernizavimas, apšvietimo su LED šviestuvais įrengimas. Atlikus šiuos darbus, tikimasi sumažinti  pastato šildymo sąnaudas, pagerinti mikroklimatą ir įdiegti energiją taupančias priemones skyriuose, teikiančiuose sveikatos priežiūros paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams.

Šis projektas  finansuojamas pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą.