Gerbiami pacientai, darbuotojai, lankytojai,  skirkite savo 2 procentus pajamų mokesčio VšĮ  Visagino ligoninei

Primename : 2014 metais kiekvienas nuolatinis Lietuvos gyventojas gali skirti iki 2 proc. pajamų mokesčio dalį VšĮ Visagino ligoninei paremti. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.

Asmuo, pageidaujantis skirti pajamų mokesčio dalį VšĮ Visagino ligoninei, turi užpildyti FR0512 V2 formą (Valstybinės mokesčių inspekcijos gyvenamosios vietos teritoriniame skyriuje arba per internetinę bankininkystę adresu www.deklaravimas.vmi.lt).

Prašymo blankus galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose arba teritoriniuose jų skyriuose arba atsispausdinti. Prašymus galima teikti iki 2014 m. gegužės 1 d., kuriuos vėliau galima tikslinti iki tų pačių metų rugpjūčio 20 d., pateikiant  kitą tinkamai užpildytą prašymą. Jeigu šia teise nepasinaudosite, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete ir panaudojami valstybės nuožiūra

Kviečiame Jus  prisidėti prie ligoninės ir jos pacientų gerovės kūrimo, paremiant 2 –jų procentų pajamų mokesčio  dalimi. Dėl Jūsų  paramos turėsime didesnę galimybę gerinti savo teikiamų paslaugų kokybę, efektyviau užtikrinti pacientų gerovę ir sėkmingai vykdyti savo veiklą.  Įsipareigojame, kad Jūsų skirtos lėšos bus panaudotos efektyviai ir skaidriai.

Kiekvieno iš Jūsų parama mums labai svarbi. Dėkojame už Jūsų paramą, Paramos rekvizitai: VšĮ Visagino ligoninė , Taikos prospektas 15A, įm.kodas 191342858,

a.s.  LT 93 7044 0600 0256 5335 AB SEB banke, banko kodas 70440.  Tel. pasiteirauti 8 386 75289.

Ligoninės Administracija