Vaikai medicininės ar laboratorinės įrangos nepastebi, jiems svarbiausia – jauki aplinka ir motinos meilė, bet kai kuriais atvejais šiuolaikiška aparatūra ir naujos technologijos gali išgelbėti gyvybę ne tik motinai, bet ir naujagimiui.

Labai džiugu, kad  Visagino ligoninė, dalyvaujanti Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programoje „ Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje“, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos sąjungoje,  jau gavo naujausios medicininės įrangos nėščiųjų, naujagimių ir gimdyvių priežiūrai bei ištyrimui.