Mūsų ligoninėje atidaryta nauja Halokamera !

Haloterapija (Druskų kambarys)

Haloterapija tai nemedikamentinis gydymas dirbtinai sukuriant kasyklų mikroklimatą su pastovia temperatūra ir pastoviu oro drėkinimu.

Druskų kambario sienos, lubos, grindys padengtos druskų sluoksniu. Per specialias angas į patalpą pučiamas sausas druskos (NaCI) aerozolis. Druskos dalelės tokios mažos, kad pasiekia ne tik viršutinius, bet ir apatinius kvėpavimo takus, taip pat lengvai nusėda ant odos paviršiaus. Druska pasižymi priešuždegiminiu, bronchus atpalaiduojančiu, gleives skystinančiu, uždegimą mažinančiu poveikiu bei saugo kvėpavimo takus nuo infekcijų. Buvimas tokioje aplinkoje teigiamai veikia bendrą žmogaus savijautą. Gydymo eigoje vyksta teigiami imuninės sistemos poslinkiai, sustiprėja imunitetas, kuris priešinasi bakterinei ir virusinei infekcijai.

Haloterapija taikoma: sergantiems bronchine astma, lėtiniais bronchitais, bronchektazine liga, sinusitais, faringitais, tonzilitais, linkusiems sirgti peršalimo ligomis, įvairiomis odos ligomis, žvyneline, atopine dermatoze.

Haloterapijos seansų nerekomenduojama lankyti: nėščioms, karščiuojantiems, sergantiems epilepsija, tuberkulioze, vaikams iki 2 metų turintiems uždarų patalpų baimę.

Sergantiems inkstų, širdies-kraujagyslių ligomis rekomenduojama pasikonsultuoti su gydytoju.

Rekomenduojamas 10-20 seansų kursas. 1 seanso trukmė: vaikams 30 min., suaugusiems 45 min.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. 73001 konsultacijų skyriaus registratūra.