Visagino ligoninėje pradėjo dirbti gydytojas otorinolaringologas  Wassim W. AJAJ. Gydytojas pacientus priima:

Pirmadienis: nuo 8.00 iki 13.30

Ketvirtadienis: nuo 13.30 iki 18.00

Penktadienis: nuo 8.00 iki 17.00

Gydytojas diagnuozuoja ir gydo ausų, nosies, gerklės ligas, atlieka nosiaryklės endoskopiją, klausos tyrimus, įvairias procedūras (sieros kamščio išplovimas, nosies išplovimas, svetimkūnio pašalinimasiš nosies, ryklės, ausies, ausų prapūtimas ir kt.).

Gydytojas taip pat dirba chirurg. skyriuje ir atlieka adenoidektomijos, tonzilektomijos, septoplastikos, konchoplastikos, konchotomijos, tracheostonomijos, uvulopalatoplastikos, uvulopalatofaringoplastikos, paratonzilino asceso inciziją ir drenažą, minkštojo gomurio ir liežuvio šaknies radiodažnuminė termoabliacija, biopsija  iš nosies ir ryklės.