Gruodžio 13 dieną 18 val. Vilniaus Rotušėje įvyko Meno Mylėtojų Asociacijos „Ateities Jaunimas“ Vilniaus Rotušėje surengtas kalėdinis labdaros koncertas  „Christmas with JOY“. Renginys buvo skirtas padėti VšĮ „Visagino ligoninei“, o jo metu surinktos lėšos numatytos Vaikų ligų skyriui, padovanojant reikalingiausius instrumentus, baldus, buitinę bei medicininę techniką. Skyriui labiausiai praverstų naujas gleivių siurblys, inhaliatoriai, funkcinės vaikų lovos bei kiti baldai palatose.

Labdaros koncerto metu savo meną demonstravo improvizacinė teatro grupėimprovizacinė teatro grupėimprovizacinė teatro grupė TIBIDiDĖUDĖU“, dainuojamosios poezijos grupė „23-as Ąžuolas“, naujai susikūręs gospel choras „Joy Choir“, grupė „Džiazo standartai“ su soliste Kristina Grigaite. Savo dainas dovanojo ir viena iš renginio iniciatorių - JAV gospel dainininkė Shasta Miller.

Vaizdai iš labdaros koncerto.

Labdaros akcija yra tęsiama. Norinčius paremti Visagino ligoninės Vaikų ligų skyrių prašome pervesti lėšas į sąskaitą:

Viešoji įstaiga Visagino ligoninė

Taikos pr. 15A 31107 Visaginas