2009 m. gegužės 22 d. Visagino ligoninė atšventė savo 30-ąjį jubiliejų. Pasveikinti vyriausiąjį gydytoją ir įstaigos darbuotojus atvažiavo Utenos apskrities viršininkas Egidijus Puodžiukas ir Utenos apskrities gydytojas Kęstutis Pangonis, kurie padėkojo ligoninės personalui „už atsidavimą, laiku ištiestą pagalbos ranką, ištartą paguodos žodį, suteiktą dvasios stiprybę, grąžintą visaverčio gyvenimo džiaugsmą“.

Visagino kultūros centre „Draugystė“ pasveikinti Visagino ligoninės darbuotojus susirinko daug svečių. Visagino meras Vytautas Račkauskas pasveikino kolektyvą 30-ies metų veiklos proga ir padėkojo „už profesionalų, atsakingą ir ilgametį darbą“, palinkėjo „sėkmės, optimizmo, stiprios sveikatos, neblėstančios energijos, artimų žmonių supratingumo ir palaikymo“. Gražius žodžius pasakė seimo narys Algimantas Dumbrava, VĮ IAE generalinis direktorius Viktor Ševaldin, VĮ IAE personalo direktorius Feliksas Markevičius, Visagino parapijos klebonas Vidmantas Rudokas, Visagino PSPC vyriausiasis gydytojas Vladimir Gomazkov, Visagino savivaldybės tarybos narys Boris Lukoškov.

Už nuoširdų, kruopštų ir profesionalų darbą Visagino ligoninės darbuotojai gavo mero bei ligoninės vyriausiojo gydytojo padėkas. Padėkos už geranoriškumą bei teikiamą paramą, už pritarimą idėjoms ir tikslams, už palaikymą ir padrąsinimą Visagino ligoninės administracija įteikė savo rėmėjams – Visagino merui Vytautui Račkauskui, VĮ IAE generaliniam direktoriui Viktorui Ševaldinui, Panevėžio TLK direktoriui Jonui Narbutui bei Vokietijos FR Halle miesto Šv.Elisabeth ir Šv. Barbara ligoninės direktoriaus pavaduotojui ūkiui Werneriui Piontekui. Wernerio Pionteko pastangomis 10 metų laikotarpyje į Visagino ligoninę buvo atvežta diagnostinė įranga, įranga į reanimacijos skyrių, nauja sterilizacinė įranga, funkcinės lovos, medicininės priemonės, vienkartinės priemonės bei medikamentai.

Šventinėje programoje, paruoštoje Kultūros centro direktorės Zinos Žukauskienės pastangomis, dalyvavo Visagino miesto saviveiklos kolektyvai, dainininkė Lina Gurina, Visagino ligoninės kolektyvas.