Pradėjus teikti surdologijos paslaugas bei pasirašius sutartį, Valstybinė ligonių kasa nupirko Visagino ligoninei 105 klausos aparatus: iš UAB Vilniaus medicinos technikos nupirkta 40 vienetų U2M4 ir 35 vienetai WIN 122 BTE klausos aparatų, iš Klausos technikos 10 vienetų Digitrim klausos aparatų ir iš Surdotechnikos įsigyta 20 vienetų New Tone Plius Power BTE klausos aparatų. Šiuos klausos aparatus galima greitai ir tiksliai priderinti specifiniam kiekvieno negirdinčiojo klausos sutrikimui, ir bendraujant su juo derinimo metu galima užprogramuoti tiksliai taip, kaip reikia. Nuo spalio 1 dienos klausos aparatą galima įsigyti ir Visagino ligoninėje.

Paramos davėjams