Kompiuterinės tomografijos registracija tel. (8 386) 70552

2018 m. gruodžio 5 d. Vilniuje Sveikatos apsaugos ministerijos organizuotoje diskusijoje "Kaip matuosime skaidrumą sveikatos sektoriuje per ateinančius 10-imt metų" dalyvavo VšĮ Visagino ligoninės  teisininkė Viktorija Pantelejeva.

Šis renginys buvo paskirtas Tarptautinės antikorupcijos dienos minėjimui.

Su sveikinimo žodžiu kreipėsi Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Asta Kubilienė.

Buvo nagrinėjamos šios temos:

1. Sveikatos sistemos antikorupcinė-teisinė sistema. Kaip matuojami korupcijos prevencijos rezultatai dabar? (prof. dr. Ryšardas Burda);

2. Nuo tyrimų prie konkrečių veiksmų: kaip sumažinti kyšininkavimą sveikatos apsaugoje? (pran. Ingrida Kalinauskienė);

3. Korupcijos prevencijos priemonių įgyvendinimas praktikoje. (doc. pr. Kęstutis Štaras);

4. Pasaulio praktika ir patirtys: atitikties kultūros matavimas  sveikatos sektoriuje (prof. dr. Raimundas Kalesnykas).

Akimirkos iš renginio: