Kompiuterinės tomografijos registracija tel. (8 386) 70552

Mieli ligoninės medicinos darbuotojai!

Sunkus, atsakingas, bet labai prasmingas Jūsų darbas, reikalaujantis daug ištvermės, pastangų ir kantrybės. Balandžio 27-ąją  savo profesinę šventę  dauguma Jūsų pažymės įprastose savo darbo vietose, rūpindamiesi savo pacientų sveikata, įžiebdami jiems viltį ir tikėjimą gyvenimu.

Profesinė medicinos darbuotojų šventė – tai proga pagarbiai atsigręžti ir šiltai paspausti ranką žmonėms, kurie mus lydi nuo pirmųjų gimimo akimirkų.

Į Jus kreipiame viltingus žvilgsnius prispausti ligos ir skausmo, Jumis pasikliaujame eidami išgijimo keliu. Pasirinkdami šią profesiją, prisiimate ir milžinišką naštą – atsakomybės už gyvybę naštą.

Ačiū Jums visiems už pasiaukojamą darbą, už kasdien kuriamus mažus ir didelius stebuklus, už supratimą, kad didžiausia vertybė – žmogaus sveikata.

Te niekada Jums nepritrūksta jėgų, kantrybės, atsidavimo, telydi Jus nuoširdus pacientų dėkingumas.