Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
 Kontaktai: Administracija tel. (8 386) 75289
 El.paštas  info@visaginoligonine.lt
 Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643
 Konsultacijų skyriaus registratūra tel. (8 386) 73001
 

VšĮ Visagino ligoninė

Jurij Fedurcia
Vedėjas
(8 386) 74 643

Visagino ligoninėje Anesteziologijos reanimatologijos skyrius buvo įkurtas devintajame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje, žymiai anksčiau negu Zarasų ir Ignalinos ligoninėse. Skyriuje veikia 5 aktyvaus gydymo lovos.
Visi anesteziologai reanimatologai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelį darbo stažą. Gydytojams padeda kvalifikuotas vidurinis medicinos personalas.

Anesteziologijos reanimatologijos skyrius gerai aprūpintas visais medikamentais. Čia dirbama su modernia kvėpavimo aparatūra, monitoriais, medikamentų siurbliais. Naujai aparatūrai įsigyti daug lėšų skiria Ignalinos atominė elektrinė, Visagino miesto savivaldybė. Daug aparatūros skyrius gavo pagal Rytų ir Pietryčių Lietuvos kardiologijos programą.
Taikomi anestezijos metodai, atitinkantys Europos standartus, todėl mūsų chirurgai gali operuoti įvairios patologijos ir amžiaus ligonius. Paskutiniu metu taikomi regionariniai nuskausminimo metodai, dėl to sumažėjo bendrų anestezijų (narkozių).

Ligoninės akušeriniame skyriuje yra galimybė gimdyti be skausmo, pritaikant šiuolaikinę anesteziją, atitinkančią Vilniaus ir Kauno akušerinių klinikų lygį.

Mūsų ligoninėje dažnai vyksta konferencijos įvairiomis temomis. Jas praveda gydytojai iš Vilniaus ir Kauno klinikų. Monitoriuje rodoma įvairių sudėtingų operacijų eiga, plačiai nagrinėjama įvairi patologija.

Ligoninės Anesteziologijos reanimatologijos skyriuje įrengta nauja anesteziologinė ir ligonių sekimo įranga. Dirbtinio kvėpavimo aparatai Exell-210, Newpre 500 užtikrina šiuolaikinę anesteziologinę pagalbą ir sekimą po operacijų ir suaugusiems ir naujagimiams nuo 0,5 kg svorio. Čia atliekamos laidinės, spinalinės, vietinės anestezijos, kurių metu ligoniui nejautrios lieka tik reikiamos kūno dalys ir netaikomas bendrinis nuskausminimas.

Visagino ligoninės anesteziologai - reanimatologai dirba ir Zarasų bei Ignalinos ligoninėse, teikdami planinę ir skubią pagalbą, nes šiose ligoninėse trūksta šių specialistų, ko nepasakysi apie mūsų įstaigą.

 

Korupcijos prevencija

Direktoriaus kreipimasis į pacientus dėl korupcijos prevencijos

Korupcijos prevencija įstaigoje

Registracija internetu

Paramos davėjams

Darbo pasiūlymai

Pacientų padėkos

Projektas „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“

E-sveikatos projektas

 

Akcija "Aplenk ligą"

Vartotojui