Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
 Kontaktai: Administracija tel. (8 386) 75289
 El.paštas  info@visaginoligonine.lt
 Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643
 Konsultacijų skyriaus registratūra tel. (8 386) 73001
 

VšĮ Visagino ligoninė

 

Aistė Sniečkuvienė

Vedėja

(8 386) 70 597

 

Visagino ligoninės Vaikų ligų skyrius pradėjo savo veiklą 1989 m. sausio 5 d. Skyriuje tuo metu buvo 30 lovų ir jame dirbo 30 aptarnaujančio personalo darbuotojų. Jau 1989 m. sausio 5 d. stacionariam gydymui buvo priimtas pirmas vaikas.

Šiuo metu skyriuje yra 10 aktyvaus gydymo lovų, veikia dienos stacionaras, dirba aukštos kvalifikacijos gydytojai bei slaugytojos, turinčios reikiamas licencijas. Slaugytojos turi didelę patirtį vaikų, tarp jų ir naujagimių, slaugos srityje.

Skyrius yra ligoninės antrame aukšte. Jame yra dvi palatos infekcinėmis ligomis sergančių pacientų gydymui.

Turime visas galimybes tirti bei gydyti didelį skaičių ligonių su įvairiais negalavimais (kvėpavimo organų, kraujotakos, virškinimo sistemos ir t.t.).

 

 

 

Vaikus, kuriems reikalinga intensyvi terapija ar reanimacija, yra galimybė gydyti ligoninės  Anesteziologijos reanimatologijos skyriuje, o su labai sunkia patologija pacientai siunčiami gydytis į Vilniaus universitetinės ligoninės Anesteziologijos reanimatologijos skyrių.
Skyriuje per metus vidutiniškai gydosi apie 450–500 vaikų. Daugiausiai iš jų serga kvėpavimo ir virškinimo organų ligomis.

Vaikų ligų skyriuje sudarytos visos sąlygos vaikų bei slaugančių tėvų poilsiui. Yra jaukus žaidimų kambarys, televizorius; gausu įvairių žaidimų ir žaislų.

Čia šilta ir jauki atmosfera, visą parą budi aukštos kvalifikacijos specialistai, dirba rūpestingas personalas.

Norint gydytis mūsų skyriuje gydytojo siuntimas nebūtinas. Reikia kreiptis į ligoninės Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių ir turėti su savimi vaiko tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Korupcijos prevencija

Direktoriaus kreipimasis į pacientus dėl korupcijos prevencijos

Korupcijos prevencija įstaigoje

Registracija internetu

Paramos davėjams

Darbo pasiūlymai

Pacientų padėkos

Projektas „Asmenų, priklausomų nuo psichoaktyviųjų medžiagų, socialinė integracija“

E-sveikatos projektas

 

Akcija "Aplenk ligą"

Vartotojui