Adresas

Taikos pr.15A, LT-31107 Visaginas
Administracija tel. (8 386) 75289

Kontaktai

Priėmimo-skubiosios pagalbos skyrius tel. (8 386) 74643
Konsultacijų skyriaus registratūra tel. (8 386) 73001

El.paštas

Administracija: info@visaginoligonine.lt
Misija:
„Mes esame tam, kad norėtumėte kreiptis į mus ir greitai pasveiktumėte“.
VERTYBĖS:
„Kompetencija, Atsakomybė, Dėmesys, Pagarba, Sąžiningumas, Rezultatas“.
VIZIJA:
„Patikimiausia ligoninė Jums“.
Informacija

Nuo birželio 17 d. – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos režimas.
Koronaviruso karštoji linija – 1808.
Daugiau informacijos rasite puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/

Visagino ligoninėje Anesteziologijos reanimatologijos skyrius buvo įkurtas devintajame praėjusio šimtmečio dešimtmetyje, žymiai anksčiau negu Zarasų ir Ignalinos ligoninėse. Skyriuje veikia 5 aktyvaus gydymo lovos.
Visi anesteziologai reanimatologai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelį darbo stažą. Gydytojams padeda kvalifikuotas vidurinis medicinos personalas.

Anesteziologijos reanimatologijos skyrius gerai aprūpintas visais medikamentais. Čia dirbama su modernia kvėpavimo aparatūra, monitoriais, medikamentų siurbliais. Naujai aparatūrai įsigyti daug lėšų skiria Ignalinos atominė elektrinė, Visagino miesto savivaldybė. Daug aparatūros skyrius gavo pagal Rytų ir Pietryčių Lietuvos kardiologijos programą.
Taikomi anestezijos metodai, atitinkantys Europos standartus, todėl mūsų chirurgai gali operuoti įvairios patologijos ir amžiaus ligonius. Paskutiniu metu taikomi regionariniai nuskausminimo metodai, dėl to sumažėjo bendrų anestezijų (narkozių).

  

Ligoninės akušeriniame skyriuje yra galimybė gimdyti be skausmo, pritaikant šiuolaikinę anesteziją, atitinkančią Vilniaus ir Kauno akušerinių klinikų lygį.

Mūsų ligoninėje dažnai vyksta konferencijos įvairiomis temomis. Jas praveda gydytojai iš Vilniaus ir Kauno klinikų. Monitoriuje rodoma įvairių sudėtingų operacijų eiga, plačiai nagrinėjama įvairi patologija.

Ligoninės Anesteziologijos reanimatologijos skyriuje įrengta nauja anesteziologinė ir ligonių sekimo įranga. Dirbtinio kvėpavimo aparatai Exell-210, Newpre 500 užtikrina šiuolaikinę anesteziologinę pagalbą ir sekimą po operacijų ir suaugusiems ir naujagimiams nuo 0,5 kg svorio. Čia atliekamos laidinės, spinalinės, vietinės anestezijos, kurių metu ligoniui nejautrios lieka tik reikiamos kūno dalys ir netaikomas bendrinis nuskausminimas.

Visagino ligoninės anesteziologai - reanimatologai dirba ir Zarasų bei Ignalinos ligoninėse, teikdami planinę ir skubią pagalbą, nes šiose ligoninėse trūksta šių specialistų, ko nepasakysi apie mūsų įstaigą.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.